Кошик
51 відгук

Аналіз води


Щоб правильно підібрати обладнання для очищення води, або ж при бажанні просто ознайомитися з її складом, необхідно зробити аналіз води. Найчастіше аналіз води бере майстер, який відразу ж зможе оглянути місце під фільтр, якщо цього не потрібно для забору аналізу води може приїхати кур'єр. Воду ми можемо забрати самі, або ж ви можете привезти її в наш офіс.

1. При відборі проби води для хімічного аналізу слід використовувати пластикову тару об'єднання об'ємом 1,5 літра з-під простою питною або дистильованої води. Не слід використовувати пляшки з-під солодких ароматизованих напоїв!

2. Перед тим, як набрати воду, її необхідно попередньо пролити протягом 5-10 хвилин. Це необхідно робити для того, щоб уникнути потрапляння в зразок застояної води.

3. Пляшку і пробку перед пробовідбору кілька разів ретельно промивають зсередини тією водою, яку будуть брати на аналіз. При цьому миючі засоби використовувати не можна!

4. Набирати воду бажано тонкою цівкою і по стінці пляшки. Такий спосіб відбору дозволяє зменшити насичення води киснем повітря і, як наслідок, запобігає протіканню хімічних реакцій.

5. Воду рекомендується налити в пляшку під «шийку» і щільно загорнути пробку. Наявність повітря під пробкою може призвести до спотворення результатів аналізу.

6. Якщо неможливо відправити в лабораторію пробу відразу після відбору, то її слід зберігати в холодильнику не більше 24 годин (максимум 48 годин).

7. До проби води, бажано докласти супровідний документ із зазначенням:
• місця відбору: область, район, селище (місто, вулиця, будинок);
• джерела води: колодязна, джерельна, артезіанська зі свердловини, водопровідна;
• години і дати відбору: число, місяць.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner