Корзина
40 отзывов

Промислова система зворотного осмосу ECOSOFT MO-6 (MO62XLWE)

Промислова система зворотного осмосу ECOSOFT MO-6 (MO62XLWE)
 • Промислова система зворотного осмосу ECOSOFT MO-6 (MO62XLWE), фото 2
 • В наличии
 • Код: MO62XLWE

725 725 грн

+380 (67) 980-65-67
 • +380 (50) 980-65-67
Промислова система зворотного осмосу ECOSOFT MO-6 (MO62XLWE)
Промислова система зворотного осмосу ECOSOFT MO-6 (MO62XLWE)
725 725 грн
В наличии
Купить
+380 (67) 980-65-67
 • +380 (50) 980-65-67
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

КЛЮЧОВІ ВИГОДИ

 • Энергосбережение с мембранами Dow Filmtec™ и насосом Grundfos 

 • Высокая надёжность в тяжёлых условиях эксплуатации благодаря лучшим технологиям и комплектующим 

 • Индивидуальный расчет потребления энергии, воды и антискаланта, а также состава очищенной воды 

 • Маркировка CE на соответствие евростандартам электробезопасности 

 • ISO 9001 сертифицированное производство 

ОПИС

Ecosoft MO-6 це автоматизована система зворотного осмосу продуктивністю 6...8 м3/год. У комплекті основного обладнання насос високого тиску Grundfos, мембранні елементи наднизького тиску Dow Filmtec™, електромагнітні клапани Danfoss і регулюючі клапани Honeywell.

Система оснащена контролером і комплектом основних необхідних контрольно-вимірювальних приладів. Додаткові вузли та комплектуючі можна замовити, як опції. Системи зворотного осмосу Ecosoft застосовуються в ряді галузей і сфер бізнесу, таких як:

         

Використання

Переваги

ico_boiler.png Парові котли Менша продувка котла в порівнянні з водою, пом'якшеною з допомогою іонного обміну
ico_semi.png Мікроелектронні виробництва Високий ступінь видалення кремнію, бору, аммонію та інших домішок гарантує мінімальний відсоток відбраковки напівпровідникових виробів
ico_pharma.png Фармацевтичні виробництва Стабільне видалення пірогенів та токсичних домішок
ico_food.png Харчові виробництва Мембрани Dow Filmtec™ з високими хаарктеристиками і опційна комплектація підмісом вихідної води
ico_chem.png Хімічні виробництва Демінералізована вода використовується у більшості промислових виробництв
ico_cooling.png Теплові мережа та градирні Зворотний осмос очищає воду від усіх домішок, зупиняючи утворення мінеральних відкладень і корозію
ico_anod.png Гальванічні цехи Системи Ecosoft дозволяють отримати очищену воду будь-якої категорії
ico_glass.png Виробництва склопакетів Демінералізована вода не створює нальоту на поверхні скла і знижує витрату миючих засобів для миття скла
ico_textile.png Текстильні виробництва Очищена за допомогою зворотного осмосу вода гарантує найвищу якість текстильної продукції
ico_bottle.png Виробництво бутильованої води Мембранні элементи Dow Filmtec™ озволяють отримати очищену воду будь-якої категорії навіть з високим вмістом нітратів, амонію, окислюваність, солевмістом та ін.
ico_irri.png Полив і зрошення Знесолена вода безпечна як для рослин, так і для систем поливу та зволоження
ico_fish.png Рибні господарства Опціональне підмішування вихідної води дозволяє точно відрегулювати склад до необхідної мінералізації, pH, жорсткості або лужності
ico_building.png Станції водопідготовки Вода, очищена за допомогою систем зворотного осмосу, відповідає вимогам СанПіН і подовжує термін служби трубопроводів і обладнання
ico_wash.png Пральні та автомийки Знесолена вода виключає можливість появи нальоту і осаду на поверхнях, не знижує якість тканини при пранні, зменшує витрату миючих засобів
ico_desal.png Знесолення води Низьконапірні мембрани Dow Filmtec™ XLE і насоси Grundfos® забезпечують мінімальне використання енергії на 1 м3 очищеної води

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Параметр Значення Одиниці вимірювань
Номінальна продуктивність 1 6 м3/год
Мембранні елементи Dow Filmtec™
XLE-440
6 шт
Вимоги до електропостачання 400
50
В
Гц
Потужність насоса 7,5 кВт
Тиск вихідної води 2 2…4 бар
Робочий тиск 7…10 бар
Максимальний тиск 14 бар
Витрата вихідної води в робочому режимі 8…12 м3/год 
Витрата вихідної води в режимі промивки 16…20 м3/год
Розміри з'єднань:
— вихідна вода
— пермеат
— концентрат

DN50
DN32 
DN40 
 
Габаритні Розміри (висота x ширина x глибина)
— Установка
— Транспортна тара

2,1×4,1×1,2
2,4×4,6×1,6

м
м
Вага
— суха
— в транспортній тарі

700
950
 
кг
кг
Вимоги до якості води:
— Загальний солевміст
— Жорсткість
— Залізо
— Манган
— Сірководень
— Кремній
— Хлор
— SDI
 
< 3000
< 150
< 0,1
< 0,05
немає
< 20
< 0,1
< 5
 
мг/л
мг/л CaCO3
мг/л
мг/л
 
мг/л
мг/л
 

при 15 °C, 2000 мг/л вихідній воді, ±10%

для стабільної роботи устанвки необхідний постійний тиск (+/- 0,5 бар) у вказаному діапазоні

Основні компоненти:

 • Мембранні елементи Dow Filmtec™ XLE

 • Насосы високого тиску Grundfos

 • Електроприводні клапани Danfoss

 • Поліфункціональний контролер

 • Датчик електропровідності пермеату

 • Фільтр механічного очищення

 • Реле високого і низького тиску

 • Поплавкове реле

 • Комплект стійких до вібрації ротаметрів та манометрів

 • Металічна станина

 

Опції:

 • Мембранні елементи Dow Filmtec™ ECO PRO и BW30HRLE

 • Промивка мембран пермеатом

 • Підмішування вихідної води

 

МО_6.png

ПРИНЦИП РОБОТИ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Принцип роботи:

Вода, що надходить у систему зворотного осмосу, проходить попередню очистку на картриджних фільтрах тонкого очищення 5 мкм, що входять в комплект установки. На мембранний модуль вода подається насосом високого тиску. У робочому режимі в мембранному модулі установки відбувається розділення води на два потоки: демінералізовану воду - пермеат і воду з підвищеним солевмістом - концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина направляється на вхід насоса високого тиску, забезпечуючи так званий рецикл концентрату. У потік вхідної води може дозуватися антискалант, який перешкоджає утворенню відкладень усередині мембранних елементів. 

Демінералізована вода (пермеат) надходить в накопичувальний бак пермеату, в якому встановлено датчик рівня, що відключає установку при заповненні бака. Установка перед відключенням або із заданою періодичністю автоматично промивається вихідною водою. Наведений режим називається режимом гідравлічної промивки, при цьому на установку короткочасно, протягом 1-2 хвилин, подається вода, що перевищує подачу в робочому режимі.

Управління установкою проводиться від контролера і забезпечує:

 • включення і відключення установки по рівню води в накопичувальній ємності,

 • виконання автоматичної гідравлічної промивки мембран,

 • блокування і попереджувальну сигналізацію при нештатних ситуаціях для попередження сухого ходу насоса, захисту мембран від дії високого тискута ін.

 • вимірювання і відображення електропровідності та температури


Обслуговування системи:

Картриджі механічного очищення призначені для захисту мембранних елементів від великих механічних домішок, таких як пісок, частинки глини та ін. Зволікання з заміною картриджа може привезсти до пошкодження або руйнування мембрани. Для попередження таких критичних ситуацій ми рекомендуємо проводити заміну картриджа попереднього очищення води не рідше одного разу на 3 місяці.

Якщо якість очищеної води погіршилася або було помічено зниження продуктивності, необхідно провести хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани за допомогою станції хімічної промивки та спеціальних реагентів. Для отримання очищеної води незмінної якості ми рекомендуємо проводити хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани не рідше двох разів на рік.

У разі, якщо ви не плануєте користуватися системою протягом тривалого часу, рекомендується перекрити подачу води на систему, а також законсервувати мембранні елементи з використанням спеціального консервувального розчину - це дозволить зберегти працездатність мембран при простоюванні.

Рекомендується вести журнал технічного обслуговування системи зворотного осмосу і журнал показників роботи системи та якості води. Наявність історії обслуговування і роботи системи дозволить максимально ефективно і своєчасно виконувати заміну картриджів, хімічні промивки мембран і інші заходи з обслуговування системи.


Запобіжні заходи:

 

 • Прочитайте інструкцію перед початком роботи.

 • Використовуйте труби, діаметр яких є  не меншим за діаметри відповідних з'єднань системи зворотного осмосу (наведені в специфікації).

 • Вхідний фільтр грубої очистки повинен мати приєднувальний розмір, рівний або більше ніж Ду приєднання вихідної води до системи зворотного осмосу. Фільтри типорозміру 2,5×10 мають пропускну здатність 1-2 м3/год, недостатню для установки перед цією системою зворотного осмосу.

 • Мембранні елементи транспортуються в оригінальній упаковці, перед введенням системи в експлуатацію їх необхідно встановити в корпуси установки. Кільцеві ущільнення мембранних елементів повинні знаходитися з боку входу вихідної води в корпус мембрани.

 • Виймайте картриджі префільтрів з упаковки перед установкою.

 • Переконайтеся в тому, що тиск вихідної води достатній для пуску системи.

 • Перевірте індикацію реле контролю напруги Lovato в шафці автоматики після першого включення електроживлення. Червоний світлоіндикатор або миготливий зелений показує неправильну послідовність підключення фаз або те, що напруга не відповідає вимогам.

 • Не використовуйте латунні, мідні і сталеві труби і фітинги для очищеної води.

 • Під час першого запуску при введенні в експлуатацію, необхідно відрегулювати величини витрат рециклу, скидання концентрату і робочий тиск за допомогою регулюючих клапанів.

 • Робочий тиск не повинен перевищувати 12 бар. Співвідношення витрат пермеату і концентрату не повинно перевищувати 0,75 (75%).

 • Пермеат, отриманий протягом першої години після установки нових або відгенерованих мембранних елементів, необхідно скидати в каналізацію.

 • Рекомендується подавати вихідну воду з резервуара подаючим насосом, а очищену воду в резервуар очищеної води насосом для подачі води споживачеві.

 • Рекомендується мати ремкомплект.

Основные атрибуты
Производитель ECOSOFT
Страна производительУкраина
Подсоединение к водопроводной трубе 1 дюйм
Максимальная рабочая температура40 град.
Рабочее давление 2 бар
Максимальная производительность 144000 л./сутки
Тип мембранного элемента Dow Filmtec™ XLE-440
Количество мембранных элементов 6 шт.
 • Цена: 725 725 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner